Xmarks får nye funksjoner
Xmarks er et nyttig tilleggsprogram som gjør det mulig å synkronere innstillinger – programmet har fått en del nye funksjoner i det siste.
Programmet kan brukes til å synkronisere bokmerker og andre innstillinger mellom nettleserinstallasjoner. Det integreres i nettleseren, du oppretter en Xmarks-konto, og bruker programmet til å synkronisere bokmerker mellom ulike nettlesere. Xmarks støtter per i dag nettleserne Internet Explorer, Firefox, Google Chrome og Safari.
Programmet gir også tilgang til informasjon om enkelte nettsider i et søkeresult, noe som er basert på hvordan andre Xmarks-brukere har bokmerket og karakterisert de aktuelle sidene.
Blant nyhetene i Xmarks er bedre kontroll over åpning av faner – brukeren får nå beskjed om hvilke faner som synkroniseres, og til hvilken nettleser, og kan åpne fanene enkeltvis.
Last ned
Du finner mer informasjon og nedlastingslenke på xmarks.com.
- Les også: Synkroniser Firefox-innstillinger
- Les også: Nettleservalg aktiveres
(Kilde: Cnet)