Til hovedinnhold

Windows 2000 problemer

I slutten av juni lanserte Microsoft en en stor oppdatering (Update Rollup) for Windows 2000 med over 50 sikkerhetsoppdateringer. Nå melder enkelte brukere om problemer med tredjepartsprogrammer etter installasjon av denne oppdateringen.

Det skal være problemer med sikkerhetsprodukter fra Sophos, Panda, RealSecure og BlackICE. Det er også meldt om problemer i forbindelse med bruk av Citrix MetaFrame.

I artikkel KB891861 fra Microsoft finner du mer informasjon om Update Rollup 1 for Windows 2000 SP4.

Det meldes også om problemer etter installasjon av MS05-019 oppdateringen som skulle fikse et hull Microsofts implementering av TCP/IP-protokollen.

Kilde: eweek.com

annonse
Tek.no er en del av Schibsted Media. Schibsted Media AS og Schibsted ASA er ansvarlig for dine data på denne siden.Les mer her