Julekalender luke 7
Dagens premie er nettbrettet Toshiba AT200
Om du vinner dagens luke i adventskalenderen vår kan du bli en av de første i Norge til å få Toshibas nye nettbrett AT200.
Vi så nettbrettet første gang da det ble vist frem på IFA-messen i Berlin. Vi ble svært imponerte av det kompakte og raske nettbrettet.
Toshiba fortalte oss da at AT200 ville kjøre nesten ren Android 3.2 Honeycomb, med noen smarte tilpasninger. Produsenten lover også AT200 vil la seg oppgradere til Android 4.1 raskt etter at Google gjør den nye Android-versjonen tilgjengelig.
Vil du vite mer om Toshiba AT200? Les sniktitten her:
Sniktitt på Toshiba AT200
Obs! Toshiba AT200 er foreløpig ikke i butikkhyllene, men dukker opp i løpet av januar. Vinneren av denne kalenderluken får brettet tilsendt så fort de første norske eksemplarene dukker opp.
Kalenderluken er åpen fra klokken 00.01 til 23.59 i dag. Vinnerne av konkurransene blir offentliggjort i en egen artikkel mandag neste uke. Konkurranseregler finner du i denne artikkelen.