8.5/10TestLiggeunderlagKlymit Insulated Hammock V RedUnderlaget pakker deg inn i hengekøyen og verner mot vinden
9/10TestTurkjøkkenGSI Collapsible Java DripLaget best filterkaffe i testen og fungerer for små og store mengder kaffe.
6/10TestTredemøllerMaster Fitness T22Ikke kompakt nok i dette selskapet, men en god mølle til pris og størrelse.
6.5/10TestTredemøllerProForm City L6En god og liten mølle hvis du ikke trenger å bruke den under arbeidspulten.
5.5/10TestTredemøllerXiaomi Kingsmith WalkingPad A1 ProEnkelhet satt i system. Kanskje verdens minste mølle, og best på størrelse, hvis du bare skal gå.
8.5/10TestTermoserAsaklitt Insulated Travel Tumbler 0.6LGode funksjoner og sterke temperaturmålinger til en billig penge.
7.5/10TestTermoserStanley NeverLeak Travel Mug 0,47LSer utrolig lekker ut, men ikke den beste å drikke av
7/10TestTermoserStanley Classic Trigger-Action Travel Mug 0.47LDenne serien er best på drikkekomfort, men ikke på å holde på varmen