Til hovedinnhold

Outlook 2007 kjører eget løp

Det finnes utallige brukere som gjennom tidene har vært nødt til å kjøpe hele Office-pakken av bare én enkelt grunn; Microsoft Outlook.

Populariteten til Outlook har imidlertid blitt så stor at det har presset seg frem et behov der Microsoft blir nødt til å tilby dette som et eget produkt.

For kunder som eksempelvis benytter OpenOffice, men ikke kan kutte ut Outlook pga. mobilsynkronisering, er dette svært gode nyheter.

Outlook 2007 med Business Contact Manager er dermed nå mulig å kjøpe uten å få medsendt Word, Excel, Powerpoint ++.

Prisen starter på rundt 1000 kroner, som er betydelig billigere enn Office Small Business, som prises fra ca 4000 kroner inkl. mva.

Se utvalget av Office 2007-varianter i prisguiden.

(Kilde: Internetnews)

annonse
Tek.no er en del av Schibsted Media. Schibsted Media AS og Schibsted ASA er ansvarlig for dine data på denne siden.Les mer her