Nå kan du jailbreake din iPad 2
Du kan nå få åpnet din iPad 2 for enda flere muligheter
Nå kan du endelig frigjøre iPad 2 fra Apples restriksjoner ved hjelp av JailbreakME 3.0. Dette nettstedet lar deg jailbreake din iPad og skal fungere feilfritt på alle enheter med versjon 4.3.3 av operativsystemet iOS.
Alt du trenger å gjøre for å jailbreake din iPad 2 er å gå inn på JailbreakME via din iPad 2 og følge instruksjonene der. Når dette er unnagjort vil du ha muligheten til å endre programvaren på din enhet som du selv ønsker uavhengig av om Apple godtar det eller ei. Det skal nevnes at dette ikke noe offisielt fra Apple sin side, så hundre prosent trygt er det ikke, men så langt viser alle rapporter vi har sett at det har fungert for de de fleste.
Dette skal også fungere på iPhone 4 og iPod Touch. Jailbreakingen er også reversibel slik at du kan gå tilbake til det lukkede systemet om det skulle være ønskelig. Dette gjøres ved å koble enheten til iTunes, ta full sikkerhetskopiering og trykke tilbakestill.
Les også: Gjør jailbreaking lovlig
Kilde: (gsmarena.com)