Til hovedinnhold

Raskere bredbånd fra Get

De nye bredbåndstilbudene fra Get har fått navnene S, M, L, XL og Xtreme, og erstatter de gamle , Easy, Light, Classic, Plus, Ultra og Extreme. Abonnementene som tidligere het Ultra og Plus er nå slått sammen til XL.

Både opp- og nedlastingshastigheten øker på alle abonnementene bortsett fra Ultra- og Extreme. Prisene forblir også uendret på samtlige, unntatt på det raskeste, Xtreme (26 Mbit/s nedlasting og 1,5 Mbit/s opplasting), der prisen settes ned til 699 kroner i måneden.

Kunder som har hatt abonnementet Ultra blir overført til XL, og disse får dermed samme hastigheter, men redusert pris på sitt internettabonnement.

Prisen for ekstra opplastingshastighet settes også ned til 49 kr for alle abonnementene.

Kilde: (Get)

annonse
Tek.no er en del av Schibsted Media. Schibsted Media AS og Schibsted ASA er ansvarlig for dine data på denne siden.Les mer her