Til hovedinnhold

Nytt fra Sony Ericsson

Walkman-mobilen W705 legger seg i toppsjiktet av Sony Ericssons musikkmodeller, med trådløst netteverk, Edge, 3G og turbo-3G.
- Vi er veldig stolte av hva vi har oppnådd i 2008 med vår markedsledende musikkmobilmodeller. Ved å kombinere topp design og best i klassen lydkvalitet med superrask tilgang til en rekke digitalt innhold fra PlayNow eller nettet, tilbyr vi den mest funksjonsrike mobile musikkopplevelsen tilgjengelig i dag, sier Ben Padley, sjef for musikkmarkedsføring hos Sony Ericsson, ifølge Esato.
I tillegg har Sony Ericsson fått plass til et kamera på 3,2 megapiksler og autorotering av skjermen. Du kan se alle spesifikasjonene i faktaboksen til høyre i saken.
Selskapet lanserte også høyttaleren MBS-900, hvor du kan streame musikk fra telefonen din trådløst, og styre volumet fra mobilen. Den har også en innebygd radio. Begge vil være i salg i løpet av første kvartal i 2009, pris har vi ennå ikke fått opplyst.

Mer om
annonse
Tek.no er en del av Schibsted Media. Schibsted Media AS og Schibsted ASA er ansvarlig for dine data på denne siden.Les mer her