Til hovedinnhold
NyhetApp-en for øltørste nordmenn

Øl-app for øltørste nordmenn

Denne nye appen viser deg ølpriser og ølutvalg på nesten 700 utesteder i Norges byer.

Er du en av de mange nordmenn som liker å nyte en øl i sommersola kan du nesten ikke gå glipp av denne app-nyheten. Applikasjonen Ølpriser er utviklet av Bergensfirmaet Codefish og viser deg ølpriser og ølutvalg på over 675 serveringssteder i 32 av Norges største byer, fra Kristiansand i sør til Svalbard i nord.

Applikasjonen har også en sosial funksjon som gjør at brukerne selv kan oppdatere prisene og utvalget for utestedene, slik at du alltid er oppdatert på utelivsjungelen. Brukerne kan også opprette nye utesteder hvis disse dukker opp, og slette utesteder dersom et utested blir lagt ned.

Denne appen kan bli et hendig tilskudd til sommerferien da mange forflytter seg fra by til by både til lands og til havs. Ølpriser kom ut i dag, og er foreløpig kun tilgjengelig for brukere av iOS, altså for deg som eier en iPhone, iPad eller iPod Touch. Den koster 17 kroner og kan lastes ned fra App Store.

Les også:

(Kilde: pressemelding)

Mer om
annonse