Nyhet
Windows-oppdateringer snart klare
Microsoft kunngjorde i går en rekke oppdateringer for Windows og Office. Førstkommende tirsdag lanseres syv nye sikkerhetsoppdateringer - fire for Windows og tre for Office. Enkelte av disse skal reparere såkalte kritiske feil.
Av sikkerhetsmessig grunner går ikke Microsoft ut med noen detaljer rundt oppdateringene, før de slippes, men oppdateringene vil trolig rette opp hull i regnearket Excel og nettleseren Internet Explorer.
I tillegg til disse sikkerhetsoppdateringene har Microsoft sluppet en oppdatert versjon av sitt verktøy for fjerning av skadelig programvare.
Når oppdateringene blir sluppet vil de være tilgjengelige på nettsiden windowsupdate.microsoft.com, eller du kan velge å slå på automatiske oppdateringer via Start-menyen og Kontrollpanelet.
(Kilde: Betanews)