Editorial staff

  • Endret

The following people contribute in making Hardware.no the best computer related website in Norway:

Rolf B. Wegner
Editor
E-mail: rolf@hardware.no

Jørgen Nilsen
Journalist
E-mail: jorgen.nilsen@hardware.no
Phone:

Vegar Jansen
Journalist
E-mail: vegar@tek.no
Phone:

Ole Henrik Johansen
Journalist
E-mail: ole-henrik@tek.no
Phone:

Niklas Plikk
Freelance
E-mail: niklas@tek.no
Phone:

Alexander Tøgard
Freelance
E-mail: alexander@hardware.no
Phone:

Sindre Eldøy
Freelance
E-mail: sindre@hardware.no
Phone:

Vegard Ottervig
Freelance
E-mail: ottervig@tek.no
Phone:

Eigil Knudsen
Freelance
E-mail: eigil@spillverket.no
Phone:

Norges beste mobilabonnement

Mai 2017

Kåret av Tek-redaksjonen

Jeg bruker lite data:

Ice Mobil 1 GB


Jeg bruker middels mye data:

Chili Medium 5 GB


Jeg bruker mye data:

Chili Large 10 GB


Jeg er superbruker:

Chili X-Large 30 GB


Finn billigste abonnement i vår mobilkalkulator

Forsiden akkurat nå

Til toppen